KARAYOLU TRAFİK ve YOL GÜVENLİĞİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ

ROAD TRAFFIC AND SAFETY ASSOCIATION - ANKARA

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN

Google+ 'DA BİZİ TAKİP EDİN

KTYG adına İmtiyaz sahibi (Moderatör)
İhsan MEMİŞ    0532 2808182

 

Yazı İşleri Müdürleri (Moderatör)
Dr. Suat SARI, Fikret KOÇ

 

Çocuk Trafik Eğitim Sorm. ve Trafik Konferansları

Vedat TUNCEL:  0532 5844007

 

I.derece Mahkemeler Hukuk ve Ceza Bilirkişiliği Sorumluları
İhsan MEMİŞ, Av.Şerife BAYAR, Tehlikeli Mad. Atilla KOÇHAN

 

Site Hukuk Sorumluları
Av Şerife BAYAR, Av. Alperen PARMAK

 

YAYIN KURULU
İhsan MEMİŞ, Abidin MEMİLİ, Atilla KOÇHAN, Av.Şerife BAYAR

Site Kurucusu: İhsan MEMİŞ, Kuruluş Tarihi: 15.01.2007

 

Web Tasarımı
MaxiAVM

 


 WEB SİTEMİZ
1-Web sitemiz tamamen trafik ve yol güvenliği ihtisas alanına ait olup ulusal yayın yapmaktadır. Siyasi veya ticari değildir. Kendi alanında ticari kuruluşlara izin alınarak link verebilir.
2-Trafik ve yol güvenliğine ait yayınlanan makale, istatistik ve haberlerin sorumluluğu yazarlarına ait olup,kaynak gösterilmesi de önemlidir.
3-Web sitemiz KTYG çerçevesinde 2014 yılından itibaren Türk Patent Enstitüsünce Marka Tesciline tabidir. Yayınlanan makale, yorum,haber veya istatistikler kaynak gösterilmeden aynen veya kısmen alınıp yayınlanamaz. Hukuki haklarımız saklıdır.

YASAL KORUMA

Derneğin ve resmi www.trafik.org.tr web sitesinin isim, marka ve logo hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm doküman ve eserlere ait bütün hakları saklıdır. Site içersindeki hiçbir yazı, doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, her ne suretle olursa olsun görsel ve yazılı basında, başka yerlerde yayınlanamaz ve kullanılamaz. Site içinde yer verilen eser ve çalışmaların bütün hakları derneğimize ait olup izin alınması ve kaynak gösterilmesi şartıyla kişi veya kurumlarca kullanılabilir. Sitede yayımlanan eserlerin her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu eser sahiplerine aittir. Bu hususlara aykırı hareket edenler hakkında bütün yasal haklarımız saklıdır.

TRAFİK ve YOL GÜVENLİĞİ MURACAAT veya DANIŞMA TELEFONLARI
Polis: 155, Jandarma: 156, İlk ve Acil yardım: 112, Karayolları: 159
Sigorta Fonu (İstanbul: 0212 324 1950, Ankara: 0312 204 6414)
Güvence Hesabı: 0212 324 4500

ÖNERDİĞİMİZ YERLİ ve YABANCI TRAFİK SİTELERİ

Türk Sürüş AkedemisiMesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi Türkiye Şoförler ve Otomotivciler Federasyonu Association for Safe International Road Trawel European Federation of Road Traffic Victims National Association of Women Higways Safety Leaders Marmara Nakliyeciler Terminali Frenteknik Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. Karayolları Genel Müdürlüğü International Road Federation